Groep 1/2B
Naomi Kooi & Daphne Voorndaphne.voorn@stichtingpenta.nl
| Agenda
Doelen kleuters
|
DecemberDeze maand staat in het teken van SInterklaas en Kerst. Het zullen andere feesten worden dan normaal. NovemberHet wordt langzamerhand eerder donker buiten, de tijd van lichtjes komt er weer aan. De komende tijd staan de feesten centraal. OktoberKinderboekenweek: En toen...De week voor de Kinderboekenweek zijn we alvast gestart. In de gang hebben de juffen van de kleuterbouw een foto van zichzelf opgehangen. Een foto waarop zij zelf nog een kind waren. Kunnen de kinderen erachter komen wie juf Naomi is? En de andere juffen van de kleuterbouw? Er waren zwart- wit foto's en kleurenfoto's. Hoe kan dat? We zijn met elkaar in gesprek gegaan. Wij zijn ook heel nieuwsgierig naar hoe jouw foto eruit ziet! Neem je hem mee? Dan hangen we hem op in de klas! De opening...Op woensdag 30 september kwamen er geen juffen naar buiten om de kinderen van het schoolplein op te halen. Er liep een boer, een Romein, een uitvinder, een ridder met zijn jonkvrouw, een holbewoner en een handelaar van de VOC op ons plein. Wat doen zij hier? In de klas werd dit duidelijk. Om de 5 minuten kwamen ze een voor een bij ons in de klas om te vertellen wat zij vroeger deden. Wat bij ons is blijven hangen is de ridder met zijn jonkvrouw. En hier gaan we in de klas verder aan werken. Houd fiep in de gaten voor meer informatie en foto's.
Liedje die de kinderen kennen: https://www.youtube.com/results?search_query=ridder+martijn+en+ridder+koen
11-09-2020
We zijn momenteel bezig met het menselijk lichaam. We hebben het gehad over botten, spieren, de spijsvertering en ons bloed.
28-8-2020 Wat hebben we afgelopen week gedaan?Afgelopen week zijn wij bezig geweest met het sociaal emotionele thema; Lief zijn voor elkaar. Hoe doe je dat precies en hoe ziet dat eruit? We hebben foto's gemaakt van momenten dat we dit zagen in de klas. Er hangen al super veel foto's op het raam! De ouderbrieven van Goed gedaan!
|

Beslisboom groep 1 t/m groep 8 (versie 6 februari 2021)
Beslisboom kinderen naar kinderopvang / school?
Er is een nieuwe versie van de beslisboom (d.d. 6 februari). Met nieuwe quarantaineregels, ’snotneuzenbeleid’ en testadvies voor kinderen.
Om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan gelden er een aantal regels voor kinderen: zij…